Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #51552

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- raamatupidamisarvestuse korraldamine
- rahandusgrupi esindamine organisatsioonisiseste-ja väliste ospooltega suhtlemisel
- rahandusgrupi töötajate juhendamine ning järelevalve teostamine
- finantsaruannete koostamine, kulutuste kontroll
- inventuuride läbiviimine
- siskontrollisüsteemi ülesehitamises osalemine

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus pearaamatupidajana
- rakenduslik kõrgharidus
- erialased teadmised finantsjuhtimisest ja finantsarvestusest ning nende rakendamisoskus
- juhtimisalased teadmised
- vajalike õigusaktide tundmine
- arvuti kasutamise oskus (MS Word, MS excel, MS Outlook, MS Internet Explorer, VERP, SAF)

Ettevõte pakub

- meeldiv, kaasaegne töökeskkond
- vaheldusrikas töö

Tööpakkumise number
#51552

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
16. september 2005

Merevägi on Kaitseväe struktuuriüksus, mille peamised ülesanded:
- Eesti Vabariigi territoriaalvete kaitse;
- Merekommunikatsioonide julgeolek;
- Üksuste NATO-ga koostöövõimelisuse ja kiirreageerimisvõime tagamine eesmärgiga olla valmis osalema NATO poolt juhitavatel operatsioonidel;
- Miinitõrjevõimekuse arendamine;
- Logistilise- ja juhtimistoetuse tagamine nii merel kui maismaal.

Vaata rohkem