Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 45195

Tööpakkumise number

45195

Töö kirjeldus

Põhilised on tööülesanded on igapäevase raamatupidamistöö korraldamine, aruannete koostamine ja analüüs, rahavoogude juhtimine ning firma efektiivseks tegevuseks vajalike ressursside juhtimine.

Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrgharidus ja vähemalt 5 aastane töökogemus pearaamatupidajana(soovitavalt tootmisettevõttes)
Seadusandluse tundmine
Arvutioskus ( raamatupidamise tarkvara, Excel, Word)
Analüüsivõime ja initsiatiivikus,
Hea suhtlemisoskus
Otsustusvõime
Eesti keele oskus kõnes ja kirjas, teadmised vene ja inglise keelest

Ettevõte pakub

Töökat meeskonda
Häid töötingimusi
Arenemisvõimalust

Lisainfo

Kandideerijaid palume esitada CV 14.maiks

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
14. mai 2005
Kuulutus sisestati:
11. mai 2005

Pakume kvaliteetset valmistoitu kogu päevamenüü ulatuses igapäevase suuremahulise toitlustusteenuse vajajatele