Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55044

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kogu ettevõtte raamatupidamise ja finantsaruandluse haldamine, sh.:

  • reskontrote ja kõikide ettevõtte finantstegevusi kajastavate tegevuste fikseerimine ning kontroll
  • põhivarade arvestus ja kontroll
  • peakontori, kontsernisiseste ja seadusjärgsete aruannete koostamine
  • korrektse raamatupidamise tagamine vastavalt kehtivatele õigusnormidele
  • aastaaruannete koostamine

Ootused kandidaadile

Kandidaat peab olema:

  • raamatupidamise või majandusalase kõrgharidusega
  • vähemalt 3 aastase pearaamatupidaja töökogemusega
  • väga hea arvutikasutaja, suurepärane Exceli kasutaja
  • lisaks eesti keele väga heale oskusele inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas ja vene keele oskus suhtlustasandil
  • hea suhtleja, kiire, paindlik, korrektne ja täpne

Ettevõte pakub

  • töökohta vahvas ja nooruslikus kollektiivis
  • fantastilist võimalust erialase pädevuse kasutamiseks
  • palju aruannete koostamisi ja suhtlust Baltikumi finantsjuhiga
  • puhast vett parimatest allikatest :)

Tööpakkumise number
#55044