Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59997

Tööpakkumise number

59997

Töö kirjeldus

Kuna pearaamatupidaja on meie firmas ainuke raamatupidamisala töötaja, tuleb temal teha kogu raamatupidamine arvete sisestamisest kuni aastaaruandeni. Samuti maksudeklaratsioonide õigeaegne täitmine, maksete õigeaegne teostamine...

Kuna oleme Taanis asuva firma tüttarettevõte Eestis, on emaettevõttega suhtlemisel kasutusel inglise keel. Ka kontoplaan on inglise keeles.
Kasutame majandustarkvara Scala.

Pearaamatupidaja töö nõuab kohusetundlikkust, täpsust, ausust, professionalsust, seadustega kursisolekut.

Kuna sekretäri meie firmas ei ole, tuleb vähesel määral ka sekretäri tööd teha: 2 korda nädalas arved posti panna, hommikul kohvi keeta, vajadusel telefonikõnedele vastata...

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus perfektselt
Inglise keele oskus vähemalt keskmisel tasemel
Ausus
Professionaalsus
Täpsus
Kohusetundlikkus
Seadustega kursisolek
Lubadustest kinnipidamine
Sõbralikkus
Hoolivus

Pakume pearaamatupidaja tööd väikeses elektrikaupu müüvas hulgimüügifirmas.
Pakume head (väga konkreetset) tööd väikeses, kenas, kaasaegses, edukas firmas.
ning korralikku tasu hästi tehtud töö eest.
Pearaamatupidajal on õigus ja kohustus oma tööd õigeaegselt ja täpselt teha.
Korralikult iga päev oma tööd tehes ei ole kunagi tormamist. Töö jõuab kenasti töö ajal (8.30 - 17.00) tehtud.
Töötingimused on kaasaegses kontoris head.

Kasutame inglisekeelset programmi Scala. Aruandeid esitame ka emafirmasse Taani, neid ei ole arutult palju.
Kolleegid meie oma kontoris kui ka Taani emafirmas on sõbralikud ja abivalmid.

Lisainfo

Pakume täistööajaga tööd pearaamatupidajale.

Töökoht vabaneb 1.märtsil, kuid enne peaks ledima aega uuele töötajale tööd näidata ja üle anda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
10. märts 2006
Kuulutus sisestati:
10. veebruar 2006

Taanis asuvas emafirmas toodetud elektrikaupade hulgimüügiga tegelev firma. Tutvustame ja müüme elektrilisi põrandaküttesüsteeme.
Eesti firmas DEVI Eesti AS on 5 töötajat. Põhitegevus on hulgimüük, koolitus, konsultatsioon.