Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116281

Tööpakkumise number

116281

Töö kirjeldus

Kuna pearaamatupidaja on meie firmas ainuke raamatupidamisala töötaja, tuleb temal teha kogu raamatupidamine arvete sisestamisest kuni aastaaruandeni. Samuti maksudeklaratsioonide õigeaegne esitamine, maksete õigeaegne teostamine, INTRASTATi tegemine...

Emaettevõttega suhtleme inglise keeles. Kasutame inglisekeelset majandustarkvara iScala.

Kuna sekretäri meie firmas ei ole, tuleb vähesel määral ka sekretäri tööd teha: 2 korda nädalas arved posti panna, hommikul kohvi keeta, vajadusel telefonikõnedele vastata...

Nõudmised kandidaadile

Eesti keele oskus perfektselt
Inglise keele oskus vähemalt heal tasemel
Ausus
Professionaalsus
Täpsus
Kohusetundlikkus
Seadustega kursisolek
Lubadustest kinnipidamine
Sõbralikkus
Hoolivus

Rõõmsameelsest ja heatahtlikust kolleegist tunneksime me kõik rõõmu!

Pakume pearaamatupidaja tööd väikeses elektrikaupu müüvas hulgimüügifirmas.
Pakume head (väga konkreetset) tööd väikeses, kenas, sõbralikus, kaasaegses, edukas firmas
ning korralikku tasu hästi tehtud töö eest.
Pearaamatupidajal on õigus ja kohustus oma tööd õigeaegselt ja täpselt teha.
Korralikult iga päev oma tööd tehes ei ole kunagi tormamist. Töö jõuab kenasti töö ajal (8.30 - 17.00) tehtud.
Töötingimused on kaasaegses kontoris väga head.
Aruandeid esitame ka emafirmasse Taani, neid ei ole arutult palju.
Kolleegid meie oma kontoris kui ka Taani emafirmas on sõbralikud ja abivalmid. Seetõttu ootame oma uuelt kolleegilt sama - sõbralikku koostööd nii kolleegide kui ka klientidega.

Lisainfo

Töökoht vabaneb 21. augustist 2007, kuid enne seda kuupäeva peaks meie uus kolleeg leidma mõned tunnid aega oma uue tööga tutvumiseks.

Huvi korral palume meiega ühendust võtta - mida kiiremini, seda parem.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2007
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2007
Brutopalk:
Alates 18000 EEK kuus

DEVI Eesti AS on Taani firmas DEVI AS toodetud elektriküttesüsteemide (põhiliselt põrandaküttekaablite ja termostaatide) hulgimüügiga tegelev väike firma.
Tegutseme Eestis alates 1994.aastast. Ja seni edukalt.
Firmas töötab 5 inimest, kes otsivad nüüd endale toredat kolleegi, kes saaks kenasti hakkama pearaamatupidaja tööga.

Emafirmaga suhtleme inglise keeles.

Kasutame majandustarkvara iScala inglise keeles.