Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 389249

Tööpakkumise number

389249

Töö kirjeldus

• ettevõtte igapäevase raamatupidamisarvestuse korraldamine
• Danske Balti panganduse ühtse IT- ja finantsarvestuse süsteemi loomise projektis osalemine
• raamatupidamis- ja regulatiivse aruandluse eest vastutamine
• väliste partneritega (audiitorid, Maksu- ja tolliamet jt) koostöö ja suhete hoidmine
• raamatupidamispõhimõtete ja siirdehinna dokumentatsiooni koostamine ja juurutamine organisatsioonis
• raamatupidamise osakonna igapäevane juhtimine
• Baltiülene koostöö raamatupidamise valdkonnas

Nõudmised kandidaadile

• erialane kõrgharidus
• hea analüüsivõime ja planeerimisoskus
• eelnev töökogemus pearaamatupidajana või suures kontsernis raamatupidamise tippspetsialistina (vähemalt 5 aastat)
• raamatupidamisvaldkonda ja finantsvaldkonda puudutavate õigusaktide tundmine
• korrektsus ja kohusetundlikkus
• võime olla liider ja tahe saavutada tulemus
• väga hea eesti ja inglise keele valdamine
Kasuks tuleb
• eelnev töökogemus finantsasutuses või rahvusvahelises kontsernis
• arvutiprogrammi Axapta tundmine

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume
• huvitavat ja arendavat tööd rahvusvahelises meeskonnas
• motiveerivat töötasu
• Danske Banki töötaja soodustusi

Lisainfo

Täistööaeg, tähtajaline tööleping (lapsehoolduspuhkuse ajaks)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. august 2015
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2015

Danske Bank A/S Eesti filiaal kuulub Danske Bank Group\\\'i, mis on Taani suurim ja üks Põhjamaade suuremaid panganduskontserne. Danske Bank pakub pangandus-, liisingu- ja investeerimisteenuseid nii äri- kui ka eraklientidele.