Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176313

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte raamatupidamise korraldamine ja teostamine kooskõlas EV seadusandlusega
  • Süstemaatilise aruandluse pidamine juhatusega
  • Finantsdokumentide nõuetekohane täitmine, hoidmine ja säilitamine
  • Raamatupidamisaruannete, statistikaaruannete ja maksudeklaratsioonide koostamine
  • Bilansi koostamine
  • Palgaarvestus
  • Töö jaotamine otsestele alluvatele
  • Juhtkonna nõustamine finantsküsimustes

Ootused kandidaadile

  • Raamatupidamis- või finantsalane eriharidus
  • Eelnev töökogemus pearaamatupidajana vähemalt 5 aastat (väga oluline)
  • Raamatupidamisprogrammi 1S valdamine ja Exel
  • Väga hea eesti keele valdamine kõnes kui kirjas, vene keele valdamine vähemalt suhtlustasandil, inglise keel suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Meeldivat ja sõbralikku meeskonda
  • Mobiiltelefoni
  • Autokompensatsiooni tööülessannete täitmiseks
  • Stabiilset töötasu

Lisainfo

KASUKS TULEB:

  • Juhtimiskogemus
  • Autojuhilubade olemasolu
  • Isikliku auto kasutamise võimalus
  • CV koos pildiga

Tööpakkumise number
#176313