Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #152610

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Igapäevane raamatupidamisalase töö planeerimine ja juhtimine
  • Finantsaruannete koostamine
  • Maksuarvestuse teostamine
  • Palgaarvestus
  • Kulutuste kontroll
  • Osalemine ettevõttesiseses eelarveprotsessis
  • Osalemine grupi finantsprojektides ning ettevõttesiseste süsteemide ülesehitamisel

Ootused kandidaadile

  • Kõrgem majandusarvestuse alane haridus või selle omandamine
  • Vähemalt 3-aastane töökogemus finants- või raamatupidamise valdkonnas
  • Head raamatupidamisalased teadmised
  • Erialaste õigusaktide hea tundmine
  • Korrektsus ja täpsus
  • Iseseisvus ja järjepidevus
  • Hea meeskonnatöö oskus
  • Planeerimisoskus ning võime tegutseda üheaegselt mitme pingelise ülesandega
  • Väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas

Kasuks tuleb
  • Raamatupidamistarkvara Navision kasutamisoskus

  • Võimalust töötada kiirelt arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • Karjääri- ja liikumisvõimalusi grupi sees
  • Konkurentsivõimelit töötasu
  • Isikliku auto kompensatsiooni

Tööpakkumise number
#152610

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
20. mai 2008

CV-Online kliendiks on maailma üks vanimaid ja juhtivaid kindlustusseltse. RSA tegutseb ligi 22000 töötajaga enam kui 30 riigis üle maailma ning omab turuliidri positsiooni Suurbritannias, Skandinaavias, Kanadas, Iirimaal, Aasias, Kesk-Idas ning Ladina-Ameerikas. RSA on noteeritud Londoni Börsil ja 2007. aastal oli ettevõtte krediidireiting AA (Standard & Poor´s Rating Services) ning grupi käive ulatus ligi 114 miljardi kroonini. 2007 sügisel alustas ettevõte tegevust ka Eestis, tuues kindlustuturule mitmeid innovatiivseid lahendusi. Ettevõtte eesmärgiks on olla suurima kliendirahuloluga kindlustusselts Eestis.

Vaata rohkem