Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36947

Tööpakkumise number

36947

Töö kirjeldus

Põhiülesandeks on CV Keskuse Grupi ettevõtete igapäevane raamatupidamine, finantsaruanded ja Grupi tütar- ja väliseettevõtete raamatupidamise konsolideerimine.
CV Keskus Gruppi kuulub 4 firmat: CV Keskus, Diginet (Kinnisvaraveb), CA (osta.ee) ja E-finance (haldusfirma). Välismaal asuvad tütarfirmad järgmistes riikides: Lätis, Leedus ja Tsehhis.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peab olema kogenud spetsialist, kes on bilansi- ja aruandevõimeline. Analüütiline mõtlemine, kohusetunne ja konsolideerimisoskused on heaks eelduseks töölesaamisel. Lisaks on vajalik hea arvutioskus, raamatupidamisprogrammide tundmine, erialane haridus ja töökogemus, ning inglise ja vene keele oskus. Kiirus ja täpsus tuleb samuti kasuks!

Pakume palju tööd, head seltskonda, kaasaegset kontoripinda, normaalset palka jne.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. november 2004
Kuulutus sisestati:
1. november 2004