Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57488

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • mõlema firma raamatupidamise kontroll,
  • tootmisosakondade tuluaruannetega tegelemine.

Ootused kandidaadile

  • eelnevat töökogemust pearaamatupidajana,
  • analüüsivõimet, iseseisvust, täpsust ja meeskonnatöö võimekust,
  • eesti keele valdamist kõnes ja kirjas,
  • head arvuti kasutamise oskust.

  • võimalust töötada rahvusvahelise taustaga aktiivselt arenevas organisatsioonis,
  • tööle vastavat konkurentsivõimelist töötasu,
  • stabiilset tööd ja meeldivat kollektiivi.

Lisainfo

Tööle asumine: Veebruar 2006
Tööaeg: täistööaeg

Tööpakkumise number
#57488