Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141323

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte bilansi ja kasumiaruande koostamine
  • palgaarvestus
  • ostu- ja müügiarvete sisestamine
  • vastutab ettevõtte raamatupidamisandmete õigsuse ja tähtaegse esitamise eest
  • amortisatsiooni arvestus
  • pidev aruandlus juhtkonna ees jooksva tegevuse suhtes
aruanded maksuametile, statistikale, Eesti Pangale jt.
muu tegevus mis ei ole ülespool määratud

Ootused kandidaadile

  • kõrgem haridus või erialane väljaõpe
  • arukas, töökas ja sõbralik
  • pearaamatupidaja ametikohal töötamise kogemus
  • kohusetundlik, täpne ja otsustusvõimeline
  • raamatupidamisega seonduva ja maksualase seadusandluse tundmine
  • Microsoft Office (Excel, Word) tundmine
Väga hea vene ja eesti keele oskus

Ettevõte pakub

arengut ja karjäärivõimalust ettevõtes
erialastel koolitustel osalemine
vajalike töövahendeid
mugavat ja kaasaegset töökeskkonda ning toredaid töökaaslasi

Lisainfo

raamatupidamisprogrammide 1C ja HansaRaama tundmine
inglise keel

Tööpakkumise number
#141323

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. märts 2008
Kuulutus sisestati:
18. veebruar 2008
Lisainfo palga kohta:
Koos oma CV-ga saatke palgasoovi avalduse

Camestix AS alustas oma tegevust 2004. aasta septembris peamises tegevusvaldkonnas, milleks on selliste ettevõtete aktivate juhtimine, mis tegelevad nafta- ja gaasimaardlate otsingutega ja ammutamistega, aga ka puurimisega Kasahstani Vabariigi ja Gruusia Vabariigi territooriumil.

Vaata rohkem