Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 614065

Tööpakkumise number

614065

Firma nimi peidetud Pearaamatupidaja

Töö kirjeldus

Pearaamatupidaja põhilisteks tööülesanneteks saavad olema:

  • majandusaasta ja muude finantsaruannete koostamine
  • majandustehingute registreerimine ja kontrollimine
  • palga- ja maksuarvestus, maksudeklaratsioonide koostamine
  • rahavoogude jälgimine ja pangatehingute teostamine

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult:

  • erialast kõrgharidust ja varasemat pikaajalist töökogemust sarnasel positsioonil
  • konsolideerimise oskust
  • raamatupidamistarkvara kasutamise kogemust
  • analüütilisust, täpsust, struktureeritust, meeskonnatöö oskust
  • väga head erialast seadusandluse tundmist
  • väga head eesti keele ja head inglise keele oskust

Omalt poolt pakume Sulle erialast ja stabiilset tööd, kus saad raamatupidamisalaseid oskuseid
rakendada, häid palgatingimusi, kaasaegset töökeskkonda koos sõbraliku kollektiiviga ning
täiendkoolitusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
18. september 2019
Kuulutus sisestati:
21. august 2019

CV Keskuse klient Bestair on kütte-, jahutus- ja ventilatsiooniseadmete müügi, paigalduse ning hooldusega tegelev Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis on edukalt tegutsenud pea 15 aastat. BESTAIR on esindatud Eestis, Lätis, Leedus ja Skandinaavias. Meie poolt esindatavateks kaubamärkideks on Samsung, Panasonic, Toshiba, LG, Stiebel Eltron jt.