Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345551

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ettevõtte igapäevane raamatupidamistöö;
- Algdokumentide töötlemine ja sisestamine;
- Saldode võrdlus osjatega ja klientidega;
- Pangalaekumiste ja -tasumiste kontroll ja sisestamine;
- Aastaaruannete ja finantsaruannete koostamine.

Ootused kandidaadile

- Erialane haridus
- Oluline on töökogemus kinnisvara haldusfirmas elamute haldushoolduse arvete koostamise/tegemise kogemus/bilansi koostamine
- Hea suhtlemisoskus, pingetaluvus
- Eesti-, vene keele oskus

Ettevõte pakub

- Põhipalk + boonused
- meeldivat ja toetavat kollektiivi
- vaheldusrikast tööd

Tööpakkumise number
#345551

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
23. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
9. juuni 2014

Oleme erakapitalil põhinev kinnisvara haldus- hooldusettevõte. Tegutseme aastast 2002 ning meie eesmärgiks on pakkuda professionaalset haldus- ja hooldusteenust. Meie klientideks on korteriühistud, kinnisvara arendajad, ehitusettevõtted, riigiasutused ja eraisikud. BCG HALDUS on Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu (EKHHL) liige aastast 2002 ning omab EKHHL-i sertifikaate (HA** ja HO**) kinnisvara halduse ja hoolduse alal.

Vaata rohkem