Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #55193

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Eestis asuva tütarettevõtte igapäevane raamatupidamine
  • Andmete sisestamine ja kontroll
  • Finants-, maksu- ja statistikaaruannete tähtaegne koostamine ja esitamine
  • Maksude arvestuse teostamine
  • Palgaarvestus
  • Eelarve koostamine

Ootused kandidaadile

  • Omad kutse- või kõrgharidust raamatupidaja või finantsisti erialal
  • Pead raamatupidaja eriala enda tõeliseks kutsumuseks ning oled sellel alal töötamist nautinud vähemalt 2 aastat
  • Tunned raamatupidamise standardeid ja õigusakte ning orienteerud kohalikus maksuruumis
  • Valdad heal tasemel inglise keelt nii kõnes kui ka kirjas ning vene keelt suhtlustasandil. Oled valmis neid keeli kasutama ka igapäevaste töökeeltena
  • Oled laia silmaringiga ning pädev erinevated ärivaldkondades
  • Täpsus, korrektsus, hea tähelepanu- ja üldistamisvõime on Sinu tugevused
  • Oled igati positiivne professionaalselt töösse suhtuv inimene, kes suudab töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas, näidates alati välja oma initsiatiivi

Ettevõte pakub

  • Mugavat ja kaasaegselt sisustatud töökeskkonda
  • Töökogemust rahvusvahelise taustaga ettevõttes
  • Tegusat kollektiivi ja eneseteostuse võimalusi
  • Motiveerivat töötasu

Tööpakkumise number
#55193

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 19000 €/kuus
Kuulutus aegub:
22. november 2005
Kuulutus sisestati:
18. november 2005

Eestis turul juba kaks aastat õlide sertifitseerimisega tegelevat ettevõtet. Seoses ettevõtte ühinemisega UK-s asuva rahvusvahelise suurkontserniga soovitakse leida enda kasvavasse meeskonda korrektset soovitavalt rahvusvahelise ettevõtte raamatupidamiskogemusega pearaamatupidajat.

Vaata rohkem