Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #168824

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Reklaamiagentuur Baltic FCB otsib endale pearaamatupidajat, kelle ülesanneteks on ettevõtte raamatupidamise korraldamine:
Jooksev raamatupidamisarvestus, palgaarvestus ( palgatöölised ja käsundus- ning autorilepingute alusel kaastöötajad), pank ja klientide tasumiste jälgimine ja vajadusel klientidega suhtlemine, suhtlemine Maksuametiga ja Statistikaametiga, jooksvate aruannete esitamine juhtkonnale nii ema- kui sidusettevõtte kohta,koostöös juhatusega eelarvete koostamine ja nende täitmise jälgimine, majandusaasta aruannete koostamine Eesti Vabariigi reeglite kohaselt.
Töös puutub kokku ka Läti ja Leedu partnerettevõtetega – omvaheline arveldus ja kulude edasimüük.
Kasutame on-line tarkvara Directo – seega on võimalus tööd teha nii kontoris kui ka vajadusel väljaspool kontorit.

FCB on täisteenust pakkuv reklaamiagentuur, mis tegutseb Eestis, Lätis ja Leedus. 2007 aastal oli FCB eestis Eesti Reklaamiagentuuride Liidu TOPis 4-ndal kohal.

Ootused kandidaadile

Otsime inimest kes on valmis töötama loomingulises ettevõttes olles samas omas vallas korrektne ja vähem loominguline. Oluline on vene ja inglise keele oskus.

Töös võib ette tulla lähetusi Riiga ja/või Vilniusesse. Pakume kaasaegset töökeskonda, palju tööd ja palju toredaid kolleege, ametialast koolitust vastavalt vajadusele, paindlikku töögraafikut ja normaalset töötasu.

Tööpakkumise number
#168824

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 25000 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. november 2008
Kuulutus sisestati:
10. november 2008

Baltic FCB on turunduskommunikatsioonialast täisteenust pakkuv reklaamiagentuur, mis kuulub rahvusvahelisse FCB Worldwide ketti (Interpublic Group of Company), FCB Worldwide on hetkel suuruselt maailmas kümnes ning
oma peamisel turul, Ameerikas, kolmas reklaamiagentuur, mis pakub oma klientidele integreeritud turunduskommunikatsiooniteenust. Agentuuri missioon on luua ideid, mis aitavad brände müüja ja luua neile kestev väärtus.
Baltimaades tegutseb firma Baltic FCB nime all alates novembrist 1999, regiooni peakorter asub Tallinnas.
Agentuur kuulub Eesti nelja juhtiva reklaamiagentuuri
hulka. Suuremad kliendid on Liviko, Prisma Peremarket, KIA, Drogas, Balbiino.

Vaata rohkem