Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61325

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Firma igapäevane raamatupidamine majandustarkvaraga HansaWorld Enterprise Edition.
  • Firmasisene ja riiklik aruandlus
  • Finantsalase sisedokumentatsiooni arendamine, sh. tütarettevõtete raamatupidamise põhimõtete väljatöötamine ja rakendamine.
  • Osalemine firma administratiivset- ja infosüsteemi hõlmavas arendustegevuses

Ootused kandidaadile

  • Kohusetundlikkus ja usaldusväärsus
  • Korrektsus ja täpsus, hea meeskonnatöö oskusega.
  • Erialane kompetentsus ja selle pidev arendamine
  • Analüüsi- ja üldistusvõime, heal tasemel arvuti kasutamise ja inglise keele oskus.

  • Häid eneseteostuse- ja arenguvõimalusi meeldivas ja professionaalses kollektiivis
  • Vastutusrikast ja iseseisvat tööd kiiresti kasvavas firmas
  • Motiveerivat kompensatsioonipaketti, sh. ametiautot.

Lisainfo

Elulookirjeldused soovitavalt koos fotoga palume saata hiljemalt 17. jaanuariks 2005 A.T.Kaubandus AS büroosse: Narva mnt. 7, Tallinn, 10117 või e-postiga

Tööpakkumise number
#61325