Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 117901

Tööpakkumise number

117901

Töö kirjeldus

Raamatupidamisarvestuse korraldamine ja arendamine
Finantsaruannete koostamine ja analüüsimine
Maksuaruannete koostamine ja suhtlemine Maksuametiga
Aruannete koostamine emaettevõttele
Aastaaruannete koostamine

Nõudmised kandidaadile

Raamatupidamisalane kõrgharidus
Eelnev töökogemus pearaamatupidajana
Analüütiline mõtlemine, täpsus, kiirus ja korrektsus
Lojaalsus, iseseisvus, pingetaluvus, suhtlemis- ja meeskonnatööoskus
Kasuks tuleb raamatupidamisprogrammi TRESOOR tundmine
Aktiivne, rõõmsameelne

Omalt poolt pakume vastutusrikast, mitmekülgset ja huvitavat tööd profesionaalses ja sõbralikus kollektiivis, ajakohast töökeskkonda, stabiilset töösuhet, erialast täiendkoolitust, konkurentsivõimelist palka

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. september 2007
Kuulutus sisestati:
2. august 2007

AS Vallikraavi Kinnisvara otsib oma Tallinnas asuvatele tütarfirmadele pearaamatupidajat, kes peab haldama esialgu viit tütarfirmat. Töö on väga huvitav.