Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 107506

Tööpakkumise number

107506

Töö kirjeldus

Ettevõtte pearaamatupidajana osaled ettevõtte igapäevase raamatupidamisarvestuse korraldamises, tütarettevõtete aruandluse analüüsis ning emaettevõtte ja konsolideeritud aruannete koostamisel.

Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrgharidus
Töökogemus pearaamatupidajana vähemalt 2 aastat
Töökogemus kaubandusettevõttes
Maksuseaduste ja raamatupidamist reguleerivate õigusaktide tundmine
Väga hea eesti keele oskus, inglise keele oskus suhtlustasandil
Hea suhtlemisoskus, orienteeritus koostööle
Iseseisvus ja oskus oma tööd planeerida
Hea analüüsivõime
Organiseerimis- ja algatusvõime ning avatus uuendustele
Kohusetundlikkus

Kasuks tuleb:
Eelnev palgaarvestuse kogemus
Eelnev kokkupuude laoarvestusega
Teadmised ja kogemused kontserniarvestusest
Merit, Hansa Raama, BUUM majandustarkvara tundmine
Vene keele oskus suhtlustasandil

Omalt poolt pakume huvitavat väljakutset pakkuvat ja mitmekesist tööd kiiresti arenevas organisatsioonis, nüüdisaegset ja meeldivat töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2007
Kuulutus sisestati:
9. mai 2007

AS Evelekt asutati 1994 aastal. Alates 1997 aastast on meie põhitegevuseks mööbli ja sisustuskaupade maaletoomine, hulgi- ning jaemüük. Peamisteks kaubagruppideks täna on toolid, seifid, rotang- ja käsitöömööbel, koloniaalmööbel, lai valik suvemööblit, keraamilisi lillepotte ja sisustuselemente. Partneriteks kauba hankimisel on tunnustatud mööbli ja sisustuskaupade tootjad paljudest riikidest (valdavalt Aasiast).Tänaseks on välja arendatud 7 kauplusest koosnev kaupluste kett (kauplustega Tallinnas, Tartus ja Jõhvis), kogu Eestit hõlmav edasimüüjate võrk ning kontaktid edasimüüjatega Lätis, Leedus ja Soomes.
Ettevõtte 2007. aasta planeeritav netokäive on 120 miljonit krooni.
Seisuga aprill 2007 töötab AS-is Evelekt 65 töötajat.