Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #21240

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kogu raamatupidamise haldamine alates andmete töötlemisest palkade ja majanduskulude arvestamisest kuni aruandluse ja bilansini.

Ootused kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:

  • vähemalt 2-aastast tulemuslikku töökogemust raamatupidajana
  • majandusalast kõrgharidust
  • väga head inglise keele oskust
  • raamatupidamistarkvara kasutamise vilumust (sealhulgas Exceli väga head tundmist)

Ootame kandideerima kohuse- ja vastutustundlikke, õpivõimelisi, kõrge rutiinitaluvusega, täpseid, nõudlikke, ausaid ja lojaalseid inimesi.

häid töötingimusi, motiveerivat palka, täiendkoolitust ja arenguvõimalusi.

Lisainfo

Konkureerimiseks palume saata CV konsultatsiooni- ja personaliotsingufirmasse ARIKO ReServ, e-mail: cv@areserv.ee
Märgusõna:"PEARAAMATUPIDAJA"

Tööpakkumise number
#21240

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. mai 2003
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2003

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem