Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #176697

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* teenuste ekspordiga seotud firmade raamatupidamine;
* rahavoogude juhtimine;
* eelarvete täitmise kontroll ja analüüs;
* kontserni pearaamatupidaja asendamine.

Ootused kandidaadile

* erialane kõrgharidus;
* eelnev töökogemus pearaamatupidaja vähemalt 5 aastat;
* töökogemus rahvusvahelises ettevõttes;
* inglise ja eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas;
* hea arvutikasutamisoskus, eeliseks on kogemus Oracle Financials'iga;
* enesekehtestamise oskus suhtlemisel kolleegidega välismaal.

Ettevõte pakub

* huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas kontsernis;
* meeldivat töökeskkonda sh sõbralikke kolleege;
* tööle väärilist tasu.

Tööpakkumise number
#176697