Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 111981

Tööpakkumise number

111981

Töö kirjeldus

Vähemalt ühe alluva otsimine ja tema töö juhendamine
Raamatupidamisarvestuse korraldamine ja arendamine
Finantsaruannete koostamine, analüüsimine
Palgaarvestus
Aruandlus Maksuametile ja Statistikaametile
Aruandlus emafirmaga
Andmete sisestamine ja kontrollimine
Arvete koostamine ja väljastamine
Aastaaruande koostamine

Nõudmised kandidaadile

Erialane kõrgharidus
Eelnev töökogemus pearaamatupidajana tootmisettevõttes või võime töötada nimetatud ametikohal
Analüütiline mõtlemine, täpsus ja korrektsus tööülesannete täitmisel
Lojaalsus, iseseisvus, suhtlemis- ja meeskonnatööoskus
Kasuks tuleb raamatupidamisprogrammi TRESOOR tundmine

Omalt poolt pakume vastutusrikast ja huvitavat tööd professionaalses ja sõbralikus meeskonnas, sisekoolitusi, konkurentsivõimelist motivatsioonopaketti.

Lisainfo

Palume saata koos CV-ga ka oma kaaskiri, kus on kirjas Teie palgasoov.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. juuni 2007