Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61625

Pearaamatupidaja - sektsiooni juhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- korrektse raamatupidamise tagamine vastavalt kehtivatele õigusnormidele
- majandusaastaaruannete ja kvartaalsete aruannete koostamine
- eelarve koostamine ja analüüs, kuluarvestus

Ootused kandidaadile

- erialane kõrgharidus
- bilansivõimeline, kehtiva seadusandluse hea tundmine
- väga hea eesti keele oskus, hea inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
- täpsus, korrektsus, sihikindlus, stressitaluvus, analüüsivõime
- arvuti kasutamise oskus (MS Excel, Word)
- SAF 6,0 programmi hea tundmine
- vähemalt 3 aastane töökogemus pearaamatupidajana

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vastutusrikast tööd
- nüüdisaegseid töötingimusi
- transporti töökohta
- stabiilset teenistust riiklikus sektoris
- sportimise võimalust tööandja poolt

Lisainfo

* Kõrgemametniku ametikoht
* Lennubaas asub Vasalemma vallas, Tallinnast 45 km

Tööpakkumise number
#61625