Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #50698

Pearaamatupidaja - sektsiooni juhataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- korrektse raamatupidamise tagamine vastavalt kehtivatele õigusnormidele
- majandusaastaaruannete ja kvartaalsete aruannete koostamine
- eelarve koostamine ja analüüs, kuluarvestus

Ootused kandidaadile

- kõrgharidus (soovitavalt majandusalane) või kesk-eri
- bilansivõimeline, kehtiva seadusandluse hea tundmine, täpsus, korrektsus
- väga hea eesti keele oskus, hea inglise keele valdamine kõnes ja kirjas
- hea suhtleja, kiire ja paindlik
- SAF 6,0 programmi hea tundmine

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vastutusrikast tööd
- nüüdisaegseid töötingimusi
- transporti töökohta
- stabiilset teenistust riiklikus sektoris
- õppimise ja arenguvõimalust

Tööpakkumise number
#50698

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
2. september 2005

Lennubaas on 1997.aastal loodud Õhuväe väeosa. Lennubaasi territooriumil asub Ämari lennuväli. Asutuse tegevusaladeks on lennutaktikaline treening, lennujuhtimine, meteroroloogia teenistus ja õhusõidukite hooldus, lennuvälja liiklusala korrashoid, päästeteenistus, side- ja navigatsiooni tagamine lennuväljal.

Vaata rohkem