Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #614456
Kaugtöö võimalus

Pearaamatupidaja

Pärnu, Pärnumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 23. august 2019
Kuulutus aegub:22. september 2019

Töö kirjeldus

Ettevõtte raamatupidamsie korraldamine. Aastaaruannete ja finantsaruannete koostamine. Teenuste omahinna kalkuleerimine, kulu- ja analüüsimudelite arendamine, finantsprognooside koostamine.

Ootused kandidaadile

Eeldame finants- ja majandusalaseid teadmisi ning varasemat töökogemust

Anname võimaluse töötada suurepärases töökeskkonnas ja heas kollektiivis. Pakume paindlikku tööaega.

Tööpakkumise number
#614456

Pärnu, Pärnumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. september 2019
Kuulutus sisestati:
23. august 2019

Wasa Resort on Pärnu rannapiirkonnas asuv neljatärni spaahotell, mis avab uksed 2019 aasta suvel. Avatavas hotellikompleksis on lisaks spaale ja restoranile 56 hotellituba ja privaatseks puhkuseks mõeldud apartemendid.

Vaata rohkem