Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 614456

Tööpakkumise number

614456

Firma nimi peidetud Pearaamatupidaja

Töö kirjeldus

Ettevõtte raamatupidamsie korraldamine. Aastaaruannete ja finantsaruannete koostamine. Teenuste omahinna kalkuleerimine, kulu- ja analüüsimudelite arendamine, finantsprognooside koostamine.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame finants- ja majandusalaseid teadmisi ning varasemat töökogemust

Anname võimaluse töötada suurepärases töökeskkonnas ja heas kollektiivis. Pakume paindlikku tööaega.

Asukoht:
Pärnu, Pärnumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. september 2019
Kuulutus sisestati:
23. august 2019

Wasa Resort on Pärnu rannapiirkonnas asuv neljatärni spaahotell, mis avab uksed 2019 aasta suvel. Avatavas hotellikompleksis on lisaks spaale ja restoranile 56 hotellituba ja privaatseks puhkuseks mõeldud apartemendid.