Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #171709

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ettevõtte igapäevane raamatupidamistöö;
  • palgaarvestus töölepingute ja koondtabelite alustel;
  • raamatupidamisaruannete tähtaegne koostamine;
  • riikliku aruandluse nõuetekohane korraldamine;
  • aastaaruande koostamine;
  • debitoorse ja kreditoorse võlgnevuse arvestus;
  • eelarve koostamine;
  • ettevõtte juhtkonna toetamine ja nõustamine.

Ootused kandidaadile

  • vastav erialane haridus ja töökogemus;
  • bilansivõimelisus;
  • tugev analüüsivõime;
  • hea suhtlemis- ja meeskonnatööoskus;
  • kohusetundlikkus ja korrektsus;
  • töökogemus raamatupidamistarkvaraga;
  • positiivne ellusuhtumine.

Ettevõte pakub

eneseteostusvõimalust
huvitavat ja vaheldusrikast tööd
konkurentsivõimelist palka
paindlikku tööaega
tööd nooruslikus ja teotahtelises kollektiivis

Tööpakkumise number
#171709

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. jaanuar 2009
Kuulutus sisestati:
30. detsember 2008

Pärnu Jahtklubi on purjetamise ja huvimeresõidu toetamiseks avalikes huvides 1906 aastal loodud ühendus. Lisaks sportlikule -ja klubilisele tegevusel on jahtklubil ka oma restoran, külalistemaja ja sadam.
Meil on vahva kollektiiv ja tuju alati hea!

Vaata rohkem