Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122626

Tööpakkumise number

122626

Töö kirjeldus

Tarjoamme työpaikka pääkirjanpitäjälle Eestissä. Työ on erittäin itsenäistä, monipuolista ja haastavaa.

Nõudmised kandidaadile

• Vajalik on soome ja inglis keele oskus suhtlustasemel
• Monthly reports need to be made, proper cut-offs are essential, as well as proper accruals
• IFRS capability

Ettevõte pakub

huvitavat

Asukoht:
Pole oluline
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
6. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
6. september 2007

MediradiX on aastal 2003 loodud uudne tervishoiu ja meditsiini alal tegutsev polüfunktsionaalne firma. Firma vahendab renditööjõudu Soome tervishoiuorganitele: arste, hambaarste, psühholooge, õdesid ja hooldajaid. Teenuste valikusse kuuluvad ka eriarstikonsultatsioon, aktuaalsed tervikkoolitused ja töökollektiivi treening. Klientideks on meditsiiniasutused, keskmise suurusega ja suuremad firmad ning avalik sektor.