Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #294878

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte raamatupidamise korraldamine
  • Raamatupidamislike dokumentide koostamine ja haldamine
  • Maksu- ja statistikaaruannete koostamine ja esitamine
  • Laoarvestus
  • Erinevate aruannete koostamine ja esitamine juhtkonnale ning emaettevõttele
  • Aastaaruande koostamine ja audiitoritega suhtlemine
  • Pangaoperatsioonide teostamine
  • Personali- ja palgaarvestuse korraldamine

Ootused kandidaadile

  • Erialane kõrgem haridus
  • Eelnev töökogemus pearaamatupidajana vähemalt 3 aastat, soovitavalt tootmisettevõttes
  • Raamatupidamisalaste õigusaktide tundmine
  • Väga hea Exceli oskus
  • Hea pingetaluvus, otsustus- ja analüüsivõime, koostööoskus

Kasuks tuleb majandustarkvara Axapta tundmine

Ettevõte pakub

  • Arengu- ja eneseteostusvõimalusi
  • Regulaarseid sisekoolitusi
  • Konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#294878

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
20. detsember 2012

Viru-Nigula Saeveski omanikuks on kaks Eesti juhtivat, 20 aastat edukalt tegutsenud puidutööstuskontserni Lemeks ja Rait. Kontsernide ettevõtted on suunatud ekspordile ning tegutsevad Euroopa, Aasia, Venemaa ja Austraalia turgudel.

Seoses saeveski töö käivitamisega Viru-Nigulas vajame oma meeskonda töökaid ja kogemustega inimesi.
Meie meeskonna liikmena on sul võimalik aktiivselt panustada ettevõtte arendamisse.

Vaata rohkem