Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #143142

Pearaamatupidaja kohusetäitja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma sõbralikku kollektiivi tublit ja hakkajat pearaamatupidaja kohusetäitjat lapsehoolduspuhkuse ajaks.

Ootused kandidaadile

* bilansivõimelisus
* eelnev töökogemus
* erialane haridus
* raamatupidamistarkvara Hansa tundmine
* orienteerumine raamatupidamis-alastes õigusaktides
* hea suhtlemis- ja koostööoskus
* iseseisvus ja enesekehtestamise oskus

* vastutusrikast ja iseseisvat tööd kiiresti arenevas ettevõttes
* kaasaegset töökeskkonda
* enesearendamise võimalusi
* motiveerivat töötasu
* sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#143142

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
4. märts 2008

AS Tartu Ehitus tegevus ulatub aastasse 1992. Tegevusalades on ehituse peatöövõtt, projektijuhtimine ja üldehitustööd. Hetkel töötab firmas 36 inimest. Ettevõttes on juurutatud kvaliteedijuhtimissüsteem ISO 9001:2000.

Vaata rohkem