Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122394

Tööpakkumise number

122394

Töö kirjeldus

Pearaamatupidaja ametikoha eesmärk on tagada kehtivale seadusandlusele, eeskirjadele ja raamatupidamise heale tavale vastav valla raamatupidamise korraldamine

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
· kõrgharidust või eriharidust raamatupidamise erialal
· vastavust avaliku teenistuse seaduses esitatud nõuetele
· head suhtlemisoskust ja valmidust meeskonnatööks
· arvuti kasutamise oskust (teksti- ja tabelitöötlus, e-post, internet)
· töösse puutuva seadusandluse tundmist
· soovitav vene keele oskus
· soovitav kogemus KOV raamatupidajana vähemalt 1 aasta (raamatupidamisprogrammiga Pmen töötamise kogemus) ja juhtimise/eelarvestamise alane töökogemus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
· tänuväärset ja huvitavat tööd
· sõbralikku ja toetavat kollektiivi
· arenguvõimalusi ja erialast täiendkoolitust
· häid ja kaasaegseid töötingimusi
· avaliku teenistuse seadusest tulenevaid hüvesid

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg, ametnik
Kuulutus aegub:
24. september 2007
Kuulutus sisestati:
5. september 2007