Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127755

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ettevõtte jooksva raamatupidamisalase töö korraldamine;
- Maksude arvestamine ning maksuaruannete koostamine;
- Maksedistsipliini jälgimine koostöös müügiosakonnaga, töö pangagarantiide ja akreditiividega;
- Majandustehingute koordineerimine, kontrollimine ja arendamine koostöös ;
- Juhtimisarvestuse, finantsanalüüsi, eelarvete ja prognooside koostamine;

Ootused kandidaadile

- Erialane kõrgharidus;
- Vähemalt 3 aastane töökogemus pearaamatupidajana transporditeenusega tegelevas ettevõttes;
- Põhjalik raamatupidamist reguleerivate seaduste, määruste ning juhendite tundmine
- Raamatupidamistarkvaraga töötamise kogemus (soovitavalt 1C)
- Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas;
- Korrektsus ja täpsus;
- Loogiline mõtlemine ja analüüsivõime;
- Iseseisev otsustus- ja algatusvõime;
- Vastutusvõime ja koostöövalmidus;

Ettevõte pakub

- Tööd edukas ja pidevalt arenevas ettevõttes;
- Kaasaegset töökeskkonda;
- Koolitusvõimalust;
- Heade töötulemuste eest väärilist tasu;
- Võimalust töötada noores ja töökas, positiivselt mõtlevas kollektiivis;

Tööpakkumise number
#127755