Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550562

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

ASi Talot raamatupidamise töö korraldamine, finants- ja raamatupidamisaruannete ning maksudeklaratsioonide koostamine ning raamatupidamissüsteemide arendus, et toetada ettevõtte pidevat arengut.

Ootused kandidaadile

  • Sul on inimeste ja protsesside juhtimise ning kaasamõtlemise oskus
  • Sul on võimekus, olenemata osakonnast, tuvastada kitsaskohti protsessis ning oskus ja julgus pakkuda välja lahendusi, kehtestada reegleid ning teha kokkuleppeid
  • Sul on olemas varasem kokkupuude ERP tarkvaraga ning oled valmis omandama sama Talotis
  • Oled võimeline edukalt orienteeruma ettevõtte IT-lahendustes ning integreerima neid igapäevatöösse
  • Sul on raamatupidamisalane haridus, teadmised raamatupidamis- ja maksualasest seadusandlusest
  • Sul on varasem töökogemus pearaamatupidajana
  • Oled tuttav raamatupidamisprogrammide Standard Books ja Merit Palk ning väga pädev Exceli kasutaja
  • Võtad oma töö eest vastutuse
  • Oled hea eesti keele oskusega ja suhtled ka vene keeles.

Omalt poolt pakume väljakutset ja eneseteostuse võimalust ettevõttes, kus me väärtustame oma töötajaid ning oskame hinnata nende panust.

Tööpakkumise number
#550562

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2018
Kuulutus sisestati:
9. august 2018

AS Talot on 25 aasta pikkuse kogemusega betoon- ja betoonvalmistoodete tootja. Ainsana Eestis hõlmab meie tootevalik nii betoonist konstruktsioonelemente, kui erinevaid seina- ja vundamendiplokke, kaubabetooni ja sillutiskive. Talotis töötab täna ligi 200 töötajat.

Vaata rohkem