https://www.cvkeskus.ee/90552

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 90552

Tööpakkumise number

90552

Töö kirjeldus

Pearaamatupidaja ülesandeks on keskmise suurusega ettevõtte raamatupidamise igapäevane korraldamine, raamatupidamistehingute tegemine ning teiste raamatupidajate töö korraldamine. Pearaamatupidaja allub finantsjuhile. Töö toimub SAF 5.2 keskkonnas ning muude sellega ühildatud programmidega.


Nõudmised kandidaadile

-varasem töökogemus pearaamatupidaja või vanemraamatupidaja kutsenõuetele vastaval tööl
-SAF'i kasutamise oskus
-palgaarvestuse tundmine
-majandusaasta aruannete koostamise või selles osalemise kogemus
-ausus ja korrektsus


Ettevõte pakub

-korralik palk
-mõõduka tempoga ja stabiilne töö
-sportimisvõimalus (ujula, jõusaal), soodne toitlustus
-võimalus osaleda arvestussüsteemi täiustamiselLisainfo

Töökoht asub Sakus, 12 km Tallinnast. Tallinnast on tööajal võimalik tööle saada ühistranspordiga, kuid soovitatav on oma auto kasutamise võimalus.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
8. jaanuar 2007

FIRMA NIMI PEIDETUD

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõttel ajaloolises Saku mõisas asuv koolitus- ja puhkekeskus ning majapidamistarvete kauplus. Ettevõttes töötab ca 70 töötajat ning käive 2003. aastal oli ligi 30 miljonit krooni. AS Saku Maja ainuomanik on Saku vald.

AS Saku Maja eesmärgiks on oma klientidele usaldusväärsete ja mõistliku hinnaga elumugavusteenuste pakkumine. Kinnisvarahalduse ja kommunaalmajanduse arenguga kaasas käies pakume kliendile kõiki asjakohaseid teenuseid, vabastamaks elanikke kodu ülalpidamisega kaasnevatest argimuredest ning muutes kliendi elu võimalikult mugavaks ja probleemivabaks.

AS Saku Maja tulevane töötaja peaks olema oma ala professionaal, eelneva töökogemusega ning tal on ette näidata rohkem kui üks töövõit alal, kuhu ta soovib tööle asuda. Tal on vastava ala tunnistus või diplom ning vähemalt ühe eelneva tööandja positiivne soovitus. Sinult ootame töökust, uuendusmeelsust, ausust, kohusetunnet ja korrektsust.