Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 214747

Tööpakkumise number

214747

Töö kirjeldus

1. Raamatupidamisarvestuse korraldamine ja arendamine
2. Juhatuse assisteerimine ja asendamine finantsvaldkonnas
3. Osalemine majandusaasta aruande koostamise, eelarvestamise ja finantsplaneerimise protsessides
4. Ettevõtte sisesed aruanded, kontroll ja analüüs
5. Pangaülekannete teostamine, arvete koostamine ja sisestamine
6. Kaubaarvete ja laojääkide kontroll/võrdlus
7. Põhivarade arvestus
8. Palgaarvestus
9. Maksuarvestus ja aruandlus
10. Statistika aruanded
11. Kassa

Nõudmised kandidaadile

1. Eelnev töökogemus pearaamatupidajana
2. Majandus -või finantsalane kõrgharidus
3. Võimeline majandusaastaaruannet koostama
4. Iseseisev mõtlemine, analüüsivõime ja tööalaselt tähtaegadest kinnipidamine
5. Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
6. Vene keele oskus suhtlustasandil

Kasuks tuleb
1. Avaliku sektori raamatupidamise ja saldoandmike infosüsteemi tundmine ja töökogemus
2. Töökogemus soojamajanduse, ühisveevärgi või kinnisvara halduse ettevõttes
3. Programmi SAF tundmine

Ettevõte pakub

1. Stabiillset palka ja töökohta
2. Koolituse ja enesetäiendamise võimalusi

Lisainfo

Kandideerijal palume esitada alljärgnevad andmed:
1. CV eesti keeles
2. Kirjalik kandideerimssoov, mis sisaldab palgasoovi ja võimalikku tööleasumise aega
3. Töökoht asub Sakus, 12 km Tallinnast. Seetõttu on soovitatav isikliku transpordivõimaluse olemasolu
4. Töökoht on ajutine, kuni lapsehoolduspuhkuselt tulnud töötaja tööle tagasi tulekuni

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2010

AS Saku Maja on Saku vallas 1993. aastast tegutsev kommunaalmajanduse ning kinnisvarahaldusega tegelev ettevõte. Samuti on ettevõttel ajaloolises Saku mõisas asuv koolitus- ja puhkekeskus ning majapidamistarvete kauplus. Ettevõttes töötab ca 60 töötajat ning käive on ligi 40 miljonit krooni. AS Saku Maja ainuomanik on Saku vald.

AS Saku Maja eesmärgiks on oma klientidele usaldusväärsete ja mõistliku hinnaga elumugavusteenuste pakkumine. Kinnisvarahalduse ja kommunaalmajanduse arenguga kaasas käies pakume kliendile kõiki asjakohaseid teenuseid, vabastamaks elanikke kodu ülalpidamisega kaasnevatest argimuredest ning muutes kliendi elu võimalikult mugavaks ja probleemivabaks.

AS Saku Maja tulevane töötaja peaks olema oma ala professionaal, eelneva töökogemusega ning tal on ette näidata rohkem kui üks töövõit alal, kuhu ta soovib tööle asuda. Tal on vastava ala tunnistus või diplom ning vähemalt ühe eelneva tööandja positiivne soovitus. Uuelt töötajalt ootame töökust, uuendusmeelsust, ausust, kohusetunnet ja korrektsust.