Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #118184

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Raamatupidamise protsesside juhtimine nii jaekaubanduse kui kinnisvara vallas
  • Vastutamine raamatupidamisaruandluse esitamise eest vastavalt EV seadustele ning kontsernisisestele standarditele
  • Vastutamine raamatupidamise vastavuse eest kontsernisisestele standarditele ning EV seadusandlusele
  • Muude analüütilise arvestuse aspektide eest vastutamine

Ootused kandidaadile

  • Erialane kutse- või kõrgharidus
  • Minimaalselt kolmeaastane juhtivpositsioonil raamatupidamisalane töökogemus
  • Eesti Vabariigi maksunduse alase seadusandluse tundmine
  • Eesti Vabariigi maksunduse- ning aruandlusalase seadusandluse, s.h IFRS tundmine
  • Põhimõtteline arusaam jaekaubandusprotsessidest
  • Meeskonnale ning teenindusele orienteeritud suhtumine
  • Väga hea arvutikasutamise oskus, hea ERP (soovitavalt SAP) kasutamise oskus
  • Eesti ja inglise keele valdamine kõnes ja kirjas

  • vastutusrikast tööd juhtivas rahvusvahelises jaekaubandusettevõttes
  • firmasisest karjäärivõimalust
  • erialast täiendkoolitust
  • sõbralikku töökeskkonda

Lisainfo

NP: kandideermiseks palume saata inglise keelne CV koos motivatsioonikirjaga!

Tööpakkumise number
#118184

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
19. august 2007
Kuulutus sisestati:
6. august 2007

Rimi Eesti Food AS on Eesti juhtiv toidukaupade müügiga tegelev jaekaubandusettevõte, kuhu kuuluvad Rimi hüpermarketid, Rimi supermarketid ja Säästumarketid. Lisaks on Rimi Eesti Food AS`il üks Supernetto kauplusladu ning Eesti suurim ja kaasaaegsem keskköök. Meil on 63 kauplust üle kogu Eesti. Anname tööd enam kui 2400 inimesele

Vaata rohkem