Pearaamatupidaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #514161

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pearaamatupidaja tööülesanded:

Raamatupidamise korraldamine;
Palgaarvestus;
Maksudeklaratsioonid;
Aastaaruanded;
Statistikaaruanded;
Maksed;
Maksunõustamine;
Töötajate registreerimine;
Müügiarvete koostamine;
Ostuarvete sisestamine;
Audiitoriga suhtlemine;
1 alluv raamatupidaja. Puhkuse ajal ka tema asendamine;
Ka muud, erinevad korralduslikud ülesanded ettevõttes.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:
Haridust majandusarvestuses, raamatupidamises, finantsis;
Pidevat enesetäiendamist;
Hea pingetaluvus;
Multifunktsionaalsus ning valmisolek ka muudeks tööülesanneteks;
Kirg numbrite vastu;
Hea suhtlemisoskus;
Tahe panustada organisatsiooni;
Head huumorimeelt;
Juhilubade olemasolu.

Ettevõte pakub

Vaheldurikast tööd;
Arenemisvõimalusi;
Ettevõte arvestab töötaja erisoovidega;
Puhast ja korralikku kontoriruumi ning vajalikke vahendeid töö teostamiseks.

Töökoht asub Lagedil.

Tööpakkumise number
#514161

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2018

Rikets Hulgi OÜ opereerib Rikets Lillede kaubamärgi all 19 lillepoodi üle Eesti, olles esindatud suurtes kaubanduskeskustes ja pakkudes tööd rohkem kui 90 inimesele.

Riketsi peamiseks tegevusalaks on lillede jaemüük, haljastus, lõike- ja potilillede maaletoomine ning floraalne sisekujundamine.

Vaata rohkem