Värsked tööpakkumised

Pearaamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 154752

Tööpakkumise number

154752

Töö kirjeldus

Pearaamatupidaja põhiülesanneteks on ettevõtte raamatupidamise korraldamine, finants- ja juhtimisaruandlus ning –analüüs, eelarvestamine ja suhted finantsasutustega.

Nõudmised kandidaadile

Edukas kandidaat on töötanud vähemasti 3 aastat pearaamatupidaja, vastutava raamatupidaja, kontrolleri või finantsjuhina, valdab hästi inglise keelt, on hea analüüsivõimega, suudab esineda ja oma seisukohti põhjendada ja huvitub majandusest laiemalt.

Ametikohale kandideerijatele pakume erialast ja juhtimisalast väljakutset, tööd selgete eesmärkide, vastutusalade ja ülesehitusega skandinaavialikult juhitud organisatsioonis, kolleegide toetust sisseelamisel, arenguvõimalusi, konkurentsivõimelist kompensatsiooni- ja hüvede paketti.

Lisainfo

Palun saatke oma CV ja vabas vormis avaldus 19. juuniks 2008 kirja teel aadressile Mercuri Urval, Liivalaia 13/15, 10118 Tallinn. Täiendava informatsiooni saamiseks helistage palun 667 1520 Mercuri Urvali konsultantidele Indrek Pajumaa’le või Jano Lepik’ule või vaadake www.imperial-tobacco.com. Avaldusi käsitleme konfidentsiaalselt.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
19. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2008

Imperial Tobacco Group PLC, asutatud 1901.aastal Bristolis, on maailma suuruselt neljas tubakatootja, mille aktsiad on noteeritud Londoni börsil. Grupi käive ulatus 2007.a. 12,3 miljardi inglise naelani, Imperial Tobacco annab tööd umbkaudu 14 500 inimesele ja sel on 31 tootmisüksust üle maailma. Tremaco OÜ on osa Imperial Tobacco Grupist. Tegeleme grupi toodete müügi- ja distributsiooniga Eestis. Asume Tallinna lähedal Jüris, meie organisatsioon koosneb hetkel 15 töötajast. Tremaco OÜ esindab tuntud rahvusvahelisi tubakatoodete kaubamärke nagu DAVIDOFF, WEST, TREND, RIZLA and HOFNAR.

Kindlustamaks edasist ärimahtude kasvu on Tremaco OÜ otsimas nüüd võtmeisikut – juhtrühma liiget - pearaamatupidajat.