Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #35144

Pearaamatupidaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kõik raamatupidamisega seonduv.
  • töö kontoris.
  • andmete õigsuse kontroll ja sisestamine arvutisse
  • dokumentide vormistamine, arhiveerimine
  • finantsaruannete koostamine
  • firma dokumentatsiooni korrashoid
  • jooksva raamatupidamise korraldamine
  • majandusaruande koostamine
  • töö vajalike raamatupidamise algdokumentidega

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • väga head raamatupidamisalased teadmised
  • väga head teadmised maksundusalastest õigusaktidest
  • hea koostöö- ja suhtlemisoskus
  • kasuks tuleb töökogemus suure organisatsiooni pearaamatupidaja või audiitorina

Ettevõte pakub

  • ajakohast töökeskkonda
  • aktiivset eneseteostusvõimalust
  • aktiivset ja tegusat kollektiivi
  • arendavat töökogemust
  • arvuti ja telefoniga töökohta
  • kaasaegseid töötingimusi
  • vastutusrikast ja iseseisvat tööd

Tööpakkumise number
#35144