Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #52230

Pearaamatupidaja-finantsjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* tagada firma raamatupidamise ja aruandluse korraldamine ning teostamine koos finantstegevuse juhtimisega
* ehitusprojektide eelarvestusest kinnipidamise ning finantsdistsipliini täitmise kontroll
* juhtkonna varustamine finantsilise juhtimisinformatsiooniga
* ettevõtte majandustegevuse- ja finantsanalüüsi koostamine
* finantsaruandluse süsteemi väljatöötamine ja arendamine

Ootused kandidaadile

* erialane kõrgharidus
* eelnev töökogemus pearaamatupidaja ja/või finantsjuhina
* koostöö-, suhtlemis- ja administreerimisoskus
* kohusetundlikkus, täpsus ja järjekindlus

Ettevõte pakub

* stabiilset tööd arenevas ettevõttes
* tulemustele vastavat palka
* enesetäiendamise võimalusi

Tööpakkumise number
#52230

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2005
Kuulutus sisestati:
28. september 2005

Betoneks Ehitus OÜ asutati 2003.a. märtsis AS Betoneks tütarettevõttena. Sellest ajast alates oleme Eesti ehitusturul toiminud nii peatöövõtja kui ka alltöövõtja ja projektijuhina, kelle põhitegevuseks on betoonelementide montaaž, monoliitbetooni- ja üldehitustööd.

Vaata rohkem