Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #120878

Pearaamatupidaja-finantsjuht

CVKeskus.ee klient
Põlvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • raamatupidamisalase töö korraldamine ja juhtimine
  • aruandluse ja bilansi koostamine
  • majandusaruannete koostamine ja esitamine
  • ühistu ettevõtete eelarvete koostamine ja jälgimine
  • finantsplaanide ja -analüüside koostamine
  • juhtkonna nõustamine finantsalastes küsimustes

Ootused kandidaadile

  • erialane kõrgharidus
  • erialane töökogemus
  • orienteerumine seadusandluses
  • väga heal tasemel arvutikasutamisoskus (Word, Excel, raamatupidamistarkvara)
  • hea analüüsivõime
  • süsteemsus, täpsus, kohusetundlikkus
  • hea suhtlemisoskus, koostöövalmidus
  • kasuks tuleb inimeste juhtimise kogemus

Ettevõte pakub

  • arengu- ja eneseteostamise võimalust
  • töötajasõbralikku ja stabiilset töökeskkonda
  • erialast täiendkoolitust
konkurentsivõimelist palka
erinevaid soodustusi

Tööpakkumise number
#120878

Asukoht:
Põlvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. november 2007
Kuulutus sisestati:
27. august 2007

Põlva Tarbijate Ühistu on Põlva, Tartu ja Valga maakonnas tegutsev arenev ja edukas jaekaubandusfirma.
Põlva Tarbijate Ühistu on suurim tööandja Põlva maakonnas.

Vaata rohkem