Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56130

Pearaamatupidaja-finantsist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Emafirma finantsmajandusliku tegevuse ja raamatupidamusliku arvestuse teostamine
  • Eelarvete koostamine ning täitmise jälgimine
  • Rahavoogude juhtimine
  • Finants-, maksu- ja statistikaaruandluse koostamine ning grupiaruandluse konsolideerimine
  • Ettevõtte juhtkonna ning tütarfirmade raamatupidajate nõustamine finantsalastes küsimustes

Ootused kandidaadile

  • Omad kõrgharidust majanduse või raamatupidamise alal
  • Oled töötanud (pea)raamatupidajana vähemalt 3 aastat
  • Tunned väga heal tasemel raamatupidamise standardeid ja seadusandlust
  • Lisaks eesti keelele, oled tööalaselt valmis suhtlema ka inglise ja vene keeles
  • Sind võib kirjeldada kui laia silmaringiga, täpset ja kohusetundlikku inimest

Ettevõte pakub

  • Mugavat ja rahulikku töökeskkonda Tallinna kesklinnas
  • Kõiki tööalaseks eduks vajalikke vahendeid
  • Võimalusi ametialaseks arenguks kiiresti kasvavas ettevõttes

Tööpakkumise number
#56130