Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62906

Pearaamatupidaja / asjaajaja

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Paides tegutsev toitlustusettevõttete grupp vajab pearaamatupdiajad-asjaajajad. Ametinimetus sõltub oskustest ja töövõimest, see võib olla ka näiteks finantsjuht, kontroller või personalijuht üheskoos. Kui need oskused ja tööks vajalikud omadused on ühes inimeses, siis paistab see ka palgas. Vastutus on suur aga panust hinnatakse ja igakülgne tugi on olemas. Vajadusel abistame elamispinna leidmisel.

Ootused kandidaadile

  • aktiivsus
  • algatusvõime
  • ausus ja usaldusväärsus
  • entusiasm
  • iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus

Ettevõte pakub

  • enesetäiendusvõimalust
  • head seltskonda
  • head töötasu
  • kaasaaegseid töötingimusi

Tööpakkumise number
#62906