Pearaamatupidaja asetäitja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 626244

Tööpakkumise number

626244

Töö kirjeldus

Ametikoha eesmärk: tagada ettevõtte raamatupidamise seaduspärane, efektiivne, tõrgeteta ja usaldusväärne töö, arvestades ettevõtte eesmärke ning vajadusi. Samuti pearaamatupidaja ja teiste raamatupidajate asendamine.

* Igapäevane suhtlemine ettevõtte töötajate, emafirma ja kontserni ettevõtete, audiitorite ja muude oma töös kokku puutuvate ametiasutuste esindajatega,
* E-arvete projekti läbiviimine;
* Jooksvate tööülesannete täitmine: panga ja majanduskulude kajastamine, kuulõpu kannete tegemine raamatupidamisprogrammi; raamatupidamiskannete õiguse kontroll, controllingu ja igakuisete aruannete koostamine.
* Kvartaalsete tööülesannete täitmine: osalemine IFRS aruande koostamisel, maksebilansi aruande koostamisel Eesti Pangale, EHKL-le käivete ja kasumi esitamisel.
* Muud aruanded: osalemine rahavoogude aruande ja 1-2 korda aastas eelarve koostamisel.
* Vajadusel turuanalüüside tegemine.

Nõudmised kandidaadile

* Erialane kõrgharidus ja -töö kogemus;
* Väga hea eesti-, inglise- ja vene keele oskus heal tasemel;
* Tekstitöötlus- ja tabelarvutusprogrammide oskus spetsialisti tasemel;
* Õppimissoov ja -võimekus;
* Oskus efektiivseks ajakasutamiseks;
* Kõrge pinge- ja rutiinitaluvus, täpsus, koostöötahe ja -võime, hea suhtlemisoskus, ausus, usaldusväärsus ning lojaalsus ettevõttele.
* Raamatupidamisseadustega kursis olemine.

Ettevõte pakub

* Huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
* Rahvusvahelise kontserni töökogemust;
* Toetavaid, sõbralikke ja rõõmsameelseid kolleege;
* Vajadusel väljaõpet.

Kasuks tuleb:
* Majadustarkvara Navision kasutamise oskus;
* Kogemused IFRS aruannete koostamisel.

Lisainfo

Töökoht: Tallinn

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
6. november 2019

OÜ Novoloto kuulub maailma ühte suurimasse mänge- ja mänguautomaate tootvasse kontserni, kus ligi 50 erinevas riigis töötab üle 30 000 inimese. Eestis opereerib ettevõte 22 kasiinot. Hea teeninduse ja ainulaadsete mängudega meelelahutust pakume Tallinnas, Tartus, Pärnus, Jõhvis, Narvas ja Viljandis.