Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #148006

Pearaamatupidaja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Laenulepingute ja -kontode haldamine
  • Palgaarvestus
  • Põhivarade arvestus
  • Laokannete jooksev kontroll
  • Avatava hotelli eelperioodi raamatupidamine ja aruandlus
  • Statistiline aruandlus
  • Meriton Hotels Group'i pearaamatupidaja asendamine vajadusel

Ootused kandidaadile

  • töökogemus pearaamatupidaja või pearaamatupidaja asetäitjana
  • tunneb raamatupidamisstandardeid ja õigusakte
  • eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • eeldame kohusetundlikkust, korrektsust, täpsust, head tähelepanuvõimet, usaldusväärsust
  • analüüsioskus
  • finantsprogrammide kasutamise kogemus (Navision, Eeva, Taavi vm)
  • kasuks tuleb vene ja saksa keele oskus

Ettevõte pakub

  • väljakutseterohket tööd
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • võõrkeelte oskuse arendamise võimalust
  • tööd toredas ja nooruslikus kollektiivis
  • eneseteostusvõimalust arenevas hotelliketis
  • omatöötajate soodustusi

Lisainfo

CV palume saata, kasutades märksõna "Pearaamatupidaja asetäitja".

Tööpakkumise number
#148006

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2008
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2008

Meriton Hotels Group on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary. Järgmisel aastal avab uksed 301-toaline Meriton Conference & Spa Hotel (301 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus). Meriton Hotels pakub mitmesuguseid toitlustusvõimalusi. Juba sel suvel avab uksed Meriton Food Boutique, mis koondab endas valikut eriilmelisi toitlustuskohti. Otsime oma meeskonda professionaalseid, töökaid, positiivseid ja teotahtelisi inimesi. Kui oled valmis looma klientidele ja kolleegidele positiivseid elamusi, siis võta ühendust ja/või saada CV Meriton Hotels personaliosakonda.

Vaata rohkem