https://www.cvkeskus.ee/74297

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #74297

Pearaamatupidaja asetäitja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Raamatupidamise korraldamine firmas


Ootused kandidaadile

Raamatupidamislik kõrgharidus
Programmi SAF tundmine
Eesti ja vene keel väga heal tasemel
Töötamist pearaamatupidaja asetäitjana vähemalt kolm aastat


Ettevõte pakub

Head töötasu
Koolitusvõimalusi
Arenguvõimalusi rahvusvahelises kontsernis
Meeldivat töökollektiivi


Lisainfo

Kasuks kandideerimisel tuleb endine töötamine kütusefirmas


Tööpakkumise number
#74297
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Pearaamatupidaja asetäitja
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!