Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60024

Peaprogrammeerija, Java

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. veebipõhiste infosüsteemide disainimine ja arendamine;
2. tehnilise dokumentatsiooni koostamine;
3. meeskonna juhendamine ja arendamine;
4. kliendi nõustamine.

Ootused kandidaadile

1. kogemused J2EE ja J2EE rakendusserveritega ning teadmised relatsioonilistest andmebaasidest;
2. kogemused disainimustrite realiseerimisest;
3. valmisolek teiste juhendamiseks ja õpetamiseks;
4. tehnikaalane kõrgharidus;
5. hea eesti ja inglise keele oskus;
6. soov areneda ja ennast täiendada.

Kasuks tuleb:
1. omandatud sertifikaadid;
2. erialased koolitused.

Ettevõte pakub

1. huvitavaid projekte;
2. selge tööjaotusega ja professionaalset töökeskkonda;
3. ausat ja avatud suhtumist töötajatesse;
4. head palka;
5. lisasoodustusi.

Tööpakkumise number
#60024