Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #700716

Peanõunik

CVKeskus.ee klient
Belgia
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peanõunik

Euroopa Komisjon – eelarve peadirektoraat

Brüssel (Belgia)

(palgaaste AD 14)

COM/2021/10403

Eelarve peadirektoraat on komisjoni keskne talitus, mis vastutab ELi eelarve ettevalmistamise ja täitmise eest aastaste ja mitmeaastaste tsüklite jooksul, tagades eelarve tõhusa täitmise täielikus kooskõlas finantsmäärusega.

Peanõunik mängib keskset rolli taasterahastu „NextGenerationEU“ kulutuste rahastamisel kasutatava ELi hajusrahastamise strateegia rakendamise ja võimaliku edasiarendamise kohta strateegilise nõu andmisel.

Peanõuniku kohustused:

  • töötada välja ja rakendada hajus- ja ühisrahastamise strateegiat;
  • mängida keskset rolli rahastamisstrateegia väljatöötamise ja rakendamise koordineerimisel;
  • osaleda suhtluses investoritega ja nendega toimuvate kohtumiste ettevalmistamises.

Ootused kandidaadile

Nõutavad oskused:

  • tõendatud võime töötada tippnõustajana riiklike ja riigiüleste ning asutuste rahastamistehingute alal;
  • põhjalikud kogemused avalikus sektoris panganduse valdkonnas ja eelkõige rahvusvaheliste võlakirjaturgude alal, eelistatavalt rahvusvahelistes organisatsioonides;
  • suurepärane võrgustike loomise, avaliku esinemise ja suhtlusoskus.

Komisjon kohaldab võrdsete võimaluste poliitika ja kutsub üles kandideerima kõiki, kes võiksid aidata kaasa suuremale mitmekesisusele, soolisele võrdõiguslikkusele ja üldisele geograafilisele tasakaalule.

Lisateavet vaba ametikoha ning osalemis- ja valikukriteeriumide kohta leiate Euroopa Liidu Teataja 27.04.2021. aasta väljaandest C 149 A.

Avalduste esitamise tähtaeg on 2.6.2021 kell 12 päeval Brüsseli aja järgi.

Tööpakkumise number
#700716
Peanõunik