https://www.cvkeskus.ee/69791

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #69791

Peamehhaanik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

seadmete ja pakkemasinate korrashoiu tagamine;
tehniliste lepingute sõlmimine


Ootused kandidaadile

erialane haridus;
kohusetundlikkus;
kasuks tuleb töökogemus pakkimismasinate hooldamisel


Ettevõte pakub

vastutusrikast tööd;
konkurentsivõimelist töötasu;
tööalast koolitust;
ametiautot


Tööpakkumise number
#69791
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Peamehhaanik
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!