Värsked tööpakkumised

Peamehhaanik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 119327

Tööpakkumise number

119327

Töö kirjeldus

Seadmete hooldus- ja remonditööde planeerimine
Külmamehhaanikute, keevitajate, santehnikute ja lukkseppade töö korraldamine
Töötajate juhendamine ja koolitamine

Nõudmised kandidaadile

Keskharidus (kasuks tuleb tehnikaalane kõrgharidus)
Teadmised mehaanikast, automaatikast, elektroonikast
Juhtimiskogemus
Nõutav on riigikeele ja vene keele oskus
Valmidus meeskonnatööks
Usaldusväärsus ja hea suhtlemisoskus
Arvutikasutusoskus

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu
Vaheldus- ja vastutusrikast tööd
Tööd pidevalt arenevas ettevõttes
Koolitusi
Eneseteostuse võimalust

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
1. november 2007
Kuulutus sisestati:
14. august 2007

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma klientidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu.