Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #60314

Peamehhaanik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • TEREX ehitusmasinate remont ja hooldus (vajadusel ka kliendi juures)
  • Remondi ja hooldusega seotud andmete sisestamine andmebaasi
  • Mehhaanikute juhendamine ja kontrollimine

Ootused kandidaadile

  • Omad töökogemust mehhaanikuna (ehitus)masinate, hüdraulika või elektroonika valdkonnas
  • Oled tõeline oma ala professionaal, kes leiab kiire lahenduse ka kõige keerulisemale veale
  • Valdad suhtlustasandil vene keelt ning oskad lugeda inglise- või saksakeelseid manuaale (töö sobib ka vene rahvusest inimesele, kes valdab suhtlustasandil eesti keelt)
  • Oskad kasutada arvutit

  • Vastutusrikast tööd maailma tipptehnikaga, asukohaga Tabasalus
  • Väljaõpet ja täiendkoolitusi nii Eestis kui Saksamaal
  • Head palka

Tööpakkumise number
#60314