Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #147097

Peamehaanik

CVKeskus.ee klient
Valgamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamehaanik korraldab vineeritehase seadmete hooldus- ja remonttöid, hangib nende tööde läbiviimiseks vajalikud varuosad, mehhanismid, tarvikud ja ained ning juhib hooldemeeskonna tööd selliselt, et tema tegevuse tulemuseks on sujuv ja tõrgeteta tootmisprotsess.

Ootused kandidaadile

Töö eeldab:
* tehnilist kõrg- või eriharidust
* tehnilise dokumentatsiooni lugemise, tõlgendamise ja koostamise oskust
* kohuse- ja vastutustunnet, emotsionaalset tasakaalukust
* B-kategooria juhiluba
Kasuks tulevad:
* soome ja/või inglise keele oskus
* teadmised pneumaatikast ja hüdraulikast
* teadmised surveseadmetest

Ettevõte pakub

ajakohast töökeskkonda
pidevat täiendkoolitust
võimalusi enese arendamiseks rahvusvahelises ettevõttes
motiveerivat tasupaketti

Lisainfo

Kõikidele lisaküsimustele vastame meeleldi alloleval telefoninumbril.

Tööpakkumise number
#147097

Asukoht:
Valgamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2008

UPM, Otepää vineeritehas on Eesti suurim ja kaasaegseim vineeri ja spooni tootev ettevõte. Tegutseme alates 2000. aastast ja tänaseks on ettevõttel 148 tublit töötajat. Üle 95% ettevõtte toodetavatest lahendustest eksporditakse, põhiliselt Euroopa Liidu riikidesse.

Vaata rohkem

Peamehaanik